Haber
Yukatel Kayserispor, Konyaspor ile 2-2 berabere kaldı.
![](https://haber-kartal.com.tr/wp-content/uploads/2023/05/yukatel-kayserispor-konyaspor-ile-2-2-berabere-kaldi-u2gSaHr9.webp)
Yukatel Kayserispor dün deplasmanda Konyaspor ile 2-2 berabere kaldı.
Spor Toto Büyük Lig’de mücadele eden Yukatel Kayserispor, ligin 33. haftasını 1 puanla kapattı. Konyaspor ile deplasmanda karşı karşıya gelen sarı kırmızılı ekip, ilk yarısı golsüz tamamlanan 90 dakikanın ikinci yarısında 2 kez öne geçmesine rağmen skoru koruyamadı. Rakibiyle 2-2 berabere kalan ve haftayı 1 puanla kapatan Yukatel Kayserispor, ligde 34. haftayı güle güle geçecek. 33. hafta sonunda 32 maça çıkan sarı-kırmızılılar, 15 galibiyet, 4 beraberlik ve 13 mağlubiyet alarak 49 puan topladı.
49 puanla 6. sırada yer alan Kayserispor, ligin 34. haftasında rakiplerinin puan kaybetmesini bekleyecek. – KAYSERİ